Mgr. art Barbara Tutková Kubániová


Každý drobeček nebo maminka je pro mne novou inspirací k vytvoření originální a osobité fotografie. Při tvorbě je mou prioritou spontánnost a přirozenost. Nezapomínám také na emoce a individualitu každého foceného drobečka :)

Ráda Vám zhotovím fotografie portrétní, rodinné, svatební, nebo fotografie z jiných důležitých událostí ve Vašem živote.

Těším se na setkání s Vámi!


Ceník


SUPER MAXI BALÍČEK XXL 

Série 25 fotografií z cca 1,5 hodin focení (exteriér, interiér) - 3500 Kč Cena zahrnuje 25 ks upravených fotografií dle Vašeho výběru v digitální podobě ve vysokém rozlišení. Vybrané a upravené fotografie Vám v originální velikosti uložím na server, odkud si je budete moci stáhnout.


MAXI BALÍČEK XL 

Série 15 fotografií z cca 1 hodiny focení (exteriér, interiér) - 2300 Kč Cena zahrnuje 15 ks upravených fotografií dle Vašeho výběru v digitální podobě ve vysokém rozlišení. Vybrané a upravené fotografie v originální velikosti uložím na server, odkud si je budete moci stáhnout.


STANDARD BALÍČEK L 

Série 9 fotografií z cca 40 min. focení (exteriér, interiér) - 1500 Kč Cena zahrnuje 9 ks upravených fotografií dle Vašeho výběru v digitální podobě ve vysokém rozlišení. Vybrané a upravené fotografie v originální velikosti uložím na server, odkud si je budete moci stáhnout.


STANDARD BALÍČEK M 

Série 6 fotografií z cca 30 min. focení (exteriér, interiér) - 1000 Kč Cena zahrnuje 6 ks upravených fotografií dle Vašeho výběru v digitální podobě ve vysokém rozlišení. Vybrané a upravené fotografie v originální velikosti uložím na server, odkud si je budete moci stáhnout.


MINI BALÍČEK S 

Série 3 fotografií z cca 20 min. focení (exteriér, interiér) - 550 Kč Cena zahrnuje 3 ks upravených fotografií dle Vašeho výběru v digitální podobě ve vysokém rozlišení. Vybrané a upravené fotografie v originální velikosti uložím na server, odkud si je budete moci stáhnout.


NĚCO NAVÍC 

Tematický pozdrav, pohled nebo přání ze zhotovených fotografií - zdarma ke všem foto balíčkům při Vánočním nebo Velikonočním focení. 

© 2020 Jaroslav Dvořák. Václavské náměstí 1, Praha, 110 00
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!