Mgr. art Barbara Tutková Kubániová


Každý drobeček nebo maminka je pro mne novou inspirací k vytvoření originální a osobité fotografie. Při tvorbě je mou prioritou spontánnost a přirozenost. Nezapomínám také na emoce a individualitu každého foceného drobečka :)

Ráda Vám zhotovím fotografie portrétní, rodinné, svatební, nebo fotografie z jiných důležitých událostí ve Vašem živote.

Těším se na setkání s Vámi!


Ceník


SUPER MAXI BALÍČEK XXL 

Série 25 fotografií z cca 1,5 hodin focení (exteriér, interiér) - 3500 Kč Cena zahrnuje 25 ks upravených fotografií dle Vašeho výběru v digitální podobě ve vysokém rozlišení. Vybrané a upravené fotografie Vám v originální velikosti uložím na server, odkud si je budete moci stáhnout.


MAXI BALÍČEK XL 

Série 15 fotografií z cca 1 hodiny focení (exteriér, interiér) - 2300 Kč Cena zahrnuje 15 ks upravených fotografií dle Vašeho výběru v digitální podobě ve vysokém rozlišení. Vybrané a upravené fotografie v originální velikosti uložím na server, odkud si je budete moci stáhnout.


STANDARD BALÍČEK L 

Série 9 fotografií z cca 40 min. focení (exteriér, interiér) - 1500 Kč Cena zahrnuje 9 ks upravených fotografií dle Vašeho výběru v digitální podobě ve vysokém rozlišení. Vybrané a upravené fotografie v originální velikosti uložím na server, odkud si je budete moci stáhnout.


STANDARD BALÍČEK M 

Série 6 fotografií z cca 30 min. focení (exteriér, interiér) - 1000 Kč Cena zahrnuje 6 ks upravených fotografií dle Vašeho výběru v digitální podobě ve vysokém rozlišení. Vybrané a upravené fotografie v originální velikosti uložím na server, odkud si je budete moci stáhnout.


MINI BALÍČEK S 

Série 3 fotografií z cca 20 min. focení (exteriér, interiér) - 550 Kč Cena zahrnuje 3 ks upravených fotografií dle Vašeho výběru v digitální podobě ve vysokém rozlišení. Vybrané a upravené fotografie v originální velikosti uložím na server, odkud si je budete moci stáhnout.


FOTOGRFIE NAD RÁMEC BALÍČKU

Za každou další fotografii nad rámec balíčku 200 Kč. 


NĚCO NAVÍC 

Tematický pozdrav, pohled nebo přání ze zhotovených fotografií - zdarma ke všem foto balíčkům při Vánočním nebo Velikonočním focení. 

Barbara Tutková
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!